Ваги-рокла Зевс

Ваги-рокла — це складський візок для перевезення вантажів з вбудованими вагами. Усі знайомі з вантажною роклою, а це теж рокла, але з вагопроцесором і тензометричними датчиками ваги.


Гідравлічний візок з вагами — це багатофункціональний навантажувач і транспортувальник, який також може зважувати вантажі, що транспортуються. Наші фахівці рекомендують ваги-рокла Зевс. Ваги-рокла Зевс внесені до державного реєстру засобів вимірювальної техніки України №У2759-12. Ваги-рокла Зевс купують для складів промислових, сільськогосподарських і торгових підприємств.

Придбати роклу Зевс — заощадити робочий час на перевезення, завантаження, вивантаження та зважування продукції.

Ключові особливості ваг з роклою Зевс:

Ваги рокла ЗЕВС складаються з металевої вантажоприймальної платформи (саме рокла), індикатор А12Е, датчики тензометричні.

Вагова рокла на 1 тонну

Рокла з вагами Зевс дозволяє переміщати вантажі до 2-х тонн.

При виборі рокли слід звернути увагу на конструктивні особливості та технічні характеристики.

Коліщатка рокли повинні бути виконані з поліуретану. Такі колеса прослужать довше. Вони не так вимогливі до підлогового покриття складу. До того ж, такі колеса практично безшумні.

Ваги-рокла

Вантажні вила рокли повинні бути з металу з рифленою поверхнею. По вилах з плоского металу вантаж буде ковзати та падати з рокли на поворотах.

Ваги-рокла Зевс ВПЕ.

Ваги-рокла Зевс ВПЕ

Ваги-рокла іншого виробництва.

Ваги рокла

Самою незахищеною частиною ваги-рокли є пластиковий вагопроцесор. Він найчастіше піддається ударам. Для захисту вагового індикатора у вагах-рокла Зевс передбачено захисний корпус з рифленого металу.

Рокла Зевс ВПЕ

При купівлі рокли-ваг ви можете вирішити відразу кілька проблем на складі. Перевозити та зважувати вантаж, а також налагодити облік на складі. Ваги з роклою Зевс дозволяють друкувати чеки або етикетки, а також передавати дані на ПК в облікову програму (1С:Підприємство) для автоматизації результатів зважування.

Ваги-рокла повинні мати ступенем захисту мінімум IP65. Це дозволить експлуатувати їх на складах без опалення та відкритих майданчиках у дощ і сніг.

Купити рокла-ваги можна і в інтернеті, але завжди запитуйте щодо постгарантійного обслуговування та сервісного центру. Компанія «Восток» може взяти на обслуговування такі непрості ваги, як ваги-рокла.

Хочемо відзначити дуже важливий момент! Не купуйте роклу з вагами виробництва «no name» (без імені). Витрати на ремонт та обслуговування будуть набагато більшими, ніж разова економія.

За багаторічну практику ваги з роклою Зевс зарекомендували себе як надійне та практичне складське обладнання. Жоден митний термінал не обходиться без вагової рокли.

Купити роклу з вагами Зевс

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA