Купити ваги для магазину

Купити ваги для магазину

Спочатку слід визначитися, для яких цілей потрібні ваги. Ваги у магазині можуть служити для фасування товару, продажу та розрахунку вартості, самообслуговування та друку цінників зі штрих-кодом, приймання та відвантаження товару на складі.

Купити ваги для магазину можна у розділі з торговими вагами, а якщо потрібні ваги для складу у магазині, тоді необхідно відвідати розділ з товарними вагами.

Купити ваги для магазину

Сьогодні купити електронні ваги в інтернет магазині не складає труднощів. Вся інформація представлена про ваги на сайті, статутні документи підприємства теж у відкритому доступі. Для того, щоб купити ваги для магазину, не обов'язково їхати за ними на ринок або у магазин. Вибрані ваги для магазину можна отримати у будь-якому відділенні Нової Пошти.

ВТНЕ/1-15Т1

Ваги для торгівлі обов'язково повинні бути внесені у Держреєстр України та мати метрологічну повірку. Тому ваги за 300-500 грн не можна використовувати для торгівлі. Ціни на якісні ваги з гарантією починаються від 1200 грн.

Вибираючи ваги для торгівлі, необхідно враховувати ступінь IP (клас захисту від вологи та пилу). Захищені фасувальні ваги можна мити під струменем води.

Ваги CAS SW-20W мають ступінь захисту IP-66.

Ваги для торгівлі можуть бути з дисплеєм на стійці або у самому корпусі ваг.

Ваги для магазину

Платформа вагова може бути виготовлена з пластику або нержавіючої харчової сталі. НГЗ у настільних ваг для торгівлі 30 кг. Дискретність може бути від 2 до 10 г. НГЗ у підлогових торгових ваг 600 кг. Дискретність 200 г.

При купівлі електронних ваг в інтернет магазині, цікавтеся, чи є у компанії сервісний центр, і куди звертатися у разі виходу з ладу та післягарантійного обслуговування.

Для зважування та маркування продукції у магазинах використовуються ваги чекодрукуючі. Вага, вартість, ціна, дата виробництва та термін придатності додруковується безпосередньо у момент самообслуговування у торговому залі або при фасуванні та упакуванні продукції.

Чекодрук

Для друку використовуються термочеки.

Термочек

У магазині на складі використовуються ваги для приймання продукції. Найчастіше це ваги на 60 або 150 кг, наприклад, ВЕСТ-150 або Zeus ВПЕ-150 (рекомендуємо!).

Zeus ВПЕ-150

Більшість ваг для магазинів можуть підключатися до касового апарату або ПК для автоматизації обліку торгівлі. Ваги з касовим апаратом прискорюють процес продажу. Касир вводить тільки код товару, а вага, ціна та вартість передаються по кабелю з ваг.

Касовий апарат ІКС-М500 сумісний з вагами

Така зв'язка дає можливість переглядати звіти про продажі та вагу за товарними позиціями.

Дуже часто у супермаркетах на касах використовують ваги та сканер, які вбудовані у прилавок. Ваги вбудовуються у сканер, а сканер вбудовується у робочий стіл касира. Це значно економить робоче місце.

Контрольно-касові ваги Ягуар 0015W

Вбудований ваговий модуль зі сканером штрих-коду — практична розробка в області автоматизації супермаркетів та гіпермаркетів.

Компанія «Восток» всі ваги забезпечує гарантійним ремонтом та післягарантійним обслуговуванням. Ми маємо власний сервісний центр. З питань придбання та консультації по вагах звертайтеся до наших менеджерів.

Купити ваги для магазину

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA