Вологомір з вагами

Забезпечити виробництво всім необхідним обладнанням у наш час набагато простіше, ніж ще десять років тому. Хороший вологомір купити в Україні можна з доставкою на виробництво, також можна його протестувати та придбати у нашому офісі. Вологомір з вагами дає знання про кількість вологи (а значить і сухої речовини) у загальній масі того чи іншого продукту. Спектр застосування вологоміра дуже широкий — від вимірювання вологи деревини, призначеної для виготовлення меблів, до визначення придатності зерна до перемелювання у борошно. Придбати ваговий вологомір у компанії «Восток» не складе ніяких труднощів!

Принцип роботи вагового вологоміра

Вимірювання вологості твердих матеріалів. Зразок досліджуваного матеріалу висушується у спеціальній камері. Зваживши зразок до та після сушіння — можна вирахувати вологість матеріалу у процентному співвідношенні.

Вологомір з вагами складається з лабораторних ваг та вбудованим над ними пристроєм для сушіння.

Вологомір AXIS ADGS50

Це не просто вологомір з вагами, а цілий багатофункціональний комплекс. Він дає можливість вибирати формули розрахунку, встановлювати температури сушіння та програмувати умови автоматичного завершення процедури сушіння.

На рідкокристалічному екрані показуються основні параметри процесу зважування та висушування: маса до та після висушування, тривалість, вологість, робоча температура просушування.

Ваговій вологомір

Більшість приладів оснащуються інтерфейсом RS-232, який призначений для передачі даних з вагового вологоміра на ПК в облікову програму або на чековий принтер. Це дає можливість вести облік та контроль висушування, а також виключає можливість введення некоректних даних.

На сторінці www.vostok.dp.ua представлені різноманітні моделі, а також коротка інформація, яка допомагає зробити правильний вибір!

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA