Як працює вага-вологомір

Ваговий вологомір — це високоточний прилад, спеціально розроблений для оперативного вимірювання та контролю вологості різних видів твердої речовини, у тому числі сипучої.

Постійне вимірювання вологості кінцевого продукту або періодичний його контроль необхідний у різних галузях промисловості: деревообробці та виробництві меблів, сільському господарстві, будівництві та при виробництві будівельних матеріалів, нафтогазових підприємствах (у процесі видобутку, переробленні та транспортування сировини), у фармацевтиці, при випуску харчових продуктів та інших, не менш значущих, сфер економіки.

Вага-вологомір для виробництва

Вага-вологомір — це по суті два суміщених пристрої: вага та сушильна шафа.

Аналізатор вологості

Основний принцип роботи — зважити зразок, висушити його, зважити залишки зразка та вивести різницю на екран у відсотках і грамах. Вага-вологомір електронного типу виконує функцію зважування товарів і вимірювання вологості. Таке обладнання може мати до семи режимів висушування.

Завдяки інтерфейсу RS-232 вага-вологомір підключається до принтера для друку результатів або ПК — для передачі даних в електронну базу підприємства.

Вага-вологомір

Всі моделі ваг-вологомірів оснащені графічним дисплеєм, який дає можливість будувати діаграми, моніторити зміни статистичних даних про зважування і сушку і фіксувати їх дату.

Аналізатор вологості KERN

Аналізатор вологості KERN DBS 60-3

В інструкції до вологоміра завжди є таблиця з перерахуванням різних продуктів і матеріалів та рекомендаціями щодо методу сушіння. Сучасні вологоміри-ваги — електронні пристрої, що відрізняються різними характеристиками вимірювача вологості та способу вимірювання маси матеріалу, а також додатковими можливостями, притаманними кожній конкретної моделі.

На нашому сайті ваги-вологоміри представлені трьома виробниками: Radwag (Польща), Kern (Німеччина), Axis (Польща).

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA