Ваги з радіоканалом

Промислові ваги використовуються на м'ясокомбінатах, птахофабриках, у промисловості та металургії. Ваги необхідні на багатьох етапах технологічного процесу — при контрольному зважуванні сировини, що надійшла, у процесі виробництва продукції, при обліку готової продукції, а також перед реалізацією.

Передача даних з кранових ваг у термінал

Різні умови експлуатації та специфіка вантажів на численних етапах виробництва диктують високі вимоги до промислового вагового обладнання.

Ваги кранові для металургії

Існує всього два способи з'єднання вагового індикатора та вантажоприймальної платформи — з'єднання за допомогою кабелю з гофрозахистом та бездротове з'єднання індикатора з платформою по радіоканалу.

Ваги з радіоканалом

Рекомендовані моделі

Кранові ваги з радіоканалом

Бездротове з'єднання вагового терміналу і платформи досягається радіопередавачем. Бездротові ваги з радіоканалом повністю виключають наявність проводів та кабелів, які першими пошкоджуються у процесі експлуатації.

Ваги з радіоканалом

Купити платформні електронні ваги ZEUS ВПЕ-2т з радіоканалом.

Радіоканал у кранових і платформних вагах дає можливість передавати інформацію про процес зважування у реальному часі за допомогою бездротової передачі даних радіоканалом на додатковий виносний ваговий термінал.

Ваги з радіоканалом

Дані передаються по радіоканалу на дублюючий дисплей.

Ваги з радіоканалом

Результат зважування друкується на чековому принтері.

Ваги з радіоканалом

Ваги з бездротовою передачею даних дозволяють створювати мобільні автоматизовані робочі місця: пости обліку, мобільні пости маркування.

Підсумковий акт зважування автомобіля на ваговій

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA