Ваговий відбракувальник

Ваговий відбракувальник дозволяє прискорити операції з перевірки вкладень продукції або комплектів в упакування. Варіанти реалізації відбракувальника можуть бути різними: від товарних ваг з ручним встановленням коробок до повністю автоматичної системи, вбудованої у конвеєр.

Відбракувальник

З нашого досвіду впроваджень можемо сказати, що навіть у ручному режимі система значно прискорює операції контролю, і підвищує якість відвантаження або/і приймання продукції.

Ваговий відбракувальник

Ваги з рольгангами дають можливість:

Ваги-рольганг

Ваговий відбракувальник виготовляється під замовлення з урахуванням специфіки використання. Результати зважування виводяться на ваговий термінал, ПК в обліковій програмі або друкуються за допомогою принтера етикеток.

Ваговий відбракувальник, вбудований у виробничу лінію та підключений в облікову програму підприємства, дає можливість обробляти інформацію, що надходить, порівнювати із заданими параметрами й автоматично видавати рішення про сортування продукції.

Ваговий відбракувальник

При досягненні певної ваги загоряється зелена лампочка, а якщо вага не досягнуть або перевага горить червона лампочка.

Ваговий відбракувальник можна інтегрувати в облікову систему підприємства, а також зв'язати з системою відеоспостереження.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA