Підключення складських ваг до ком’ютеру

Автоматизація складських процесів дозволяє вдосконалити та оптимізувати роботу всього промислового чи торгового підприємства в цілому. Для цієї мети необхідно налаштувати взаємозв'язок між підрозділами та забезпечити безперешкодний рух інформаційних потоків.

Найважливішим етапом складської автоматизації є підключення ваг до персонального комп'ютера. Попри відмінності, практично всі моделі такого обладнання інтегруються з ПК за одним алгоритмом. Цей процес досить складний, і його реалізацію варто довіряти тільки добре підготовленим фахівцям.

Підключення складських ваг до персонального комп'ютера здійснюється у кілька етапів. Спочатку виконується апаратне підключення. Для реалізації цього завдання необхідно правильно вибрати тип з'єднання, що використовується. Для підключення до комп'ютера сучасні моделі товарних ваг можуть оснащуватися портами RS-232 або RS-485.

Вагопроцесор з функцією дозування

Кожен з цих інтерфейсів надає різні можливості при роботі системи «ваги – комп'ютер». Схеми кабелів для з'єднання наводяться в інструкції по експлуатації вимірювального обладнання. У деяких випадках для з'єднання деяких моделей ваг та комп'ютера може знадобитися встановлення плат розширення PCI для COM-портів.

Після апаратного підключення на ПК встановлюється програмне забезпечення. Для коректної взаємодії ваг й комп'ютера необхідна інсталяція драйвера. Без цієї програми вимірювальна система працювати не буде. На завершальному етапі налаштування проводиться налагодження програмної зв'язку з'єднання ваг і комп'ютера, а також перевірка працездатності створеної системи. Очевидно, що виконати грамотне встановлення драйверів та ПЗ ваг здатний тільки кваліфікований фахівець.

Значна частина сучасних моделей складських ваг може підключатися до мережі Ethernet. Це додатково розширює можливості користувачів та дозволяє інтегрувати вимірювальне обладнання у загальну корпоративну систему обліку.

Детальніше по темі

Дізнатися про те, як придбати якісні платформні ваги в компанії «Восток».

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA