Види платформних ваг

Платформні ваги призначені для зважування в статиці маси вантажу з тарою та без тари, для зважування тарно-штучних вантажів, особливо громіздких, довгомірних або тих, що перевозяться на піддонах за допомогою навантажувачів та на візках.

Платформні ваги Техноваги

Платформні ваги найбільш популярні з усіх типів ваг, які застосовуються у галузях промисловості: хімічній, харчопереробній, військовій, у сільському господарстві, торгівлі, виробництві, складах та ін. Також ваги платформні мають попит для організації роботи логістичних центрів і компанії, які відчувають необхідність в обладнанні даного типу.

Платформні ваги встановлюють у закритих складах, під навісами, на залізничних платформах. Межі зважування стаціонарних платформних ваг зазвичай лежать у діапазоні від 500 до 5000 кг, а висота платформи — 150-200 мм. Їх монтують на одному рівні з підлогою складу, заглиблюючи у приямку, який повинен бути забезпечений стоком для зливу води. Різновидом таких пристроїв є різні моделі низькопрофільних ваг, що встановлюються на підлозі складу без облаштування приямків. Висота їх платформи становить не більше 60-80 мм, вантаж на них можна легко завезти по пандусу за допомогою ручного візка. Такі ваги легко вбудовуються у вже наявну на підприємстві технологію ВPTC (вантажно-розвантажувальних і транспортно-складських) робіт.

Електронні платформні ваги

Існують різні види платформних ваг, а їх виконання відрізняється великою різноманітністю. Це пояснюється насамперед тим, що для таких ваг характерна наявність одного і більше вантажопідйомних пристроїв. Безліч моделей такого обладнання, розрізняються за конструктивними ознаками. Наприклад, до групи механічних ваг відносяться гирні, шкальні, шкально-гирні, циферблатні; до групи електронно-механічних або ж платформних електронних ваг — ваги з датчиками на основі тензорезисторого та частотного принципів дії. Тип платформних ваг вибирають виходячи з прийнятої технології ВPTC робіт. Так, при зважуванні вантажів, покладених на піддони, застосовують ваги стаціонарні, низькопрофільні з пандусами, пересувні та ін.

Платформні ваги. Головна

У даний час найбільш широке поширення для статичного зважування отримали електронні платформні ваги, бо саме вони дозволяють точно визначити вагу вантажу. Розрахунок здійснює автоматика та видає вже готовий результат, витрачаючи на це мінімум часу. На механічних вагах, на відміну від електронних платформних ваг, складно оперативно визначити точну вагу.

Ваги платформні

Встановлені на багатьох вітчизняних підприємствах десятиліття тому механічні (важільні) ваги замінюють вагами з електромеханічним врівноважуючим пристроєм або модернізують у платформні електронні ваги. Модернізацію механічних моделей, яка передбачає демонтаж системи важеля та встановлення вантажоприймальної платформи на ваговимірювальні датчики в зборі з вузлами монтування у вагові термінали, сьогодні проводять багато фірм, що випускають сучасне вагове обладнання, у тому числі й електронні платформні ваги.

Електронні платформні ваги оснащують в основному трьома видами датчиків: які працюють за принципом електромагнітної компенсації, струнного типу та електротензометричними. Ваги з датчиками першого типу забезпечують найбільшу точність зважування, проте у цих конструкціях використовуються складні технічні рішення, отже, вони дорогі. Відмінною рисою електронних платформних ваг з датчиками струнного типу, в яких застосовується частотно-модульований принцип дії, є можливість визначати масу вантажу у широких діапазонах і з високою точністю у кожному з діапазонів.

Тим не менш, у даний час з електронних платформних ваг найбільшого поширення набули ваги з електротензометричними датчиками, найбільш оптимальні за співвідношенням ціна/якість. Їх комплектують тензорезисторними або напівпровідниковими датчиками. Всі сучасні електронні платформні ваги допускають оснащення принтерами для друку чеків, інтерфейсами для зв'язку з комп'ютером, мережею або іншими вагами, що дозволяє автоматизувати облік і організацію складських операцій. Модельний ряд електронних платформних ваг, що використовуються у даний час у світі, досить широкий.
Електронні платформні ваги

Компанія «Восток» пропонує платформні електронні ваги різної конструкції. У всіх моделях використані датчики з захистом від пилу та вологи не нижче IР65, а у деяких — з максимально можливим класом захисту IР68. Більшість електронних платформних ваг мають варіанти виконання з робочим діапазоном температур від -30 до +50°С, тому їх можна застосовувати на відкритих майданчиках при будь-яких погодних умовах.

Крім стаціонарних електронних платформних ваг, Компанія «Восток» пропонує пересувні моделі на колесах і з ручкою — ваги-візок, за допомогою яких ваги легко переміщують у потрібне місце.

Вага-візок

Вони зручні для зважування вантажу, що знаходиться на відстані від стаціонарного вагового обладнання, та застосовуються в основному на великих складах.

пересувні платформні ваги

Електронні ваги з платформою:

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA