Ваги торгові електронні — незамінний атрибут вашого бізнесу

Ваги торгові електронні — незамінний атрибут вашого бізнесу!

Якщо ви бажаєте ваги торгові електронні купити — ви звернулися за адресою! Компанія «Восток» готова надати потрібні ваги, які можна буде використовувати у роздрібній та гуртовій торгівлі. Така техніка необхідна у всіх торгових точках, на прилавках, складах та ринках, невеликих магазинах та супермаркетах.Торгові ваги ВТНЕ/1-30Т1 «Яблучко»

І продовольчі, і непродовольчі точки продажу мають необхідність у щоденному зважуванні товару. Ваги досить багатофункціональні, оскільки визначають масу та вартість товару, показують остаточну ціну на дисплеї.

Кожен покупець може сам переконатися у чесності продавця, перевіривши інформацію про масу, загальну вартість товару за кілограм. Не потрібно більше ніяких гир та спеціальних чаш, адже на дворі 21-е століття! Електронні ваги — ось сучасне слово у продажах. Фахівці компанії «Восток» допоможуть у виборі ваг.

Електронні ваги: види, характеристики

Відкривши сторінку www.vostok.dp.ua, ви отримали відмінну можливість ознайомитися, вибрати відповідну модель електронних ваг, які виготовляються у різних моделях та модифікаціях.

Кожна з моделей ваг має свої функції та характеристики. До основних видів електронних ваг можна віднести:

Будова ваг

Ваги JPL 30K LCD (LED)Звичайні електронні ваги складаються зі спеціального піддона (вагова платформа), на якому зважується товар, цифрового дисплея та клавіатури.

При виборі моделі потрібно врахувати, що ваги торгові електронні можуть мати різну кількість дисплеїв. Зазвичай у вагах використовують рідкокристалічні або світлодіодні екрани, розташовані безпосередньо на корпусі апарату або виносній стійці.

У всіх ваг є клавіатура, яка буває сенсорної або клавішною. З її допомогою продавець чи покупець у зоні самообслуговування магазину може вести ціну за кілограм або найменування товару, а ваги видадуть готовий цінник з розрахунком вартості (торгові чекодрукуючі ваги).

Залежно від способу живлення, ваги настільні електронні торгові бувають:

Як придбати вподобану модель ваг?

Завдяки нашому каталогу ваг, ви зможете купити торгові ваги, вибравши потрібну модель з широкого асортименту. Визначтеся з потрібною моделлю, а наші фахівці допоможуть вам у питаннях оформлення замовлення, його оплати та доставки.

Важливо пам'ятати, що ваги є важливим обладнанням для забезпечення нормального торгового процесу, прискорюють сам хід продажів, а також усувають можливість помилок при розрахунку. Будьте впевнені — у нас ви зможете підібрати торгові ваги, повністю відповідають потребам вашого бізнесу!

Задати питання

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA