Вага для металобрухту

Пункт приймання металобрухту — це обмін металобрухту за вагою на гроші у певному еквіваленті. Звичайно, жоден пункт металобрухту не може обійтися без ваги. Купити вагу для визначення маси металу потрібно у першу чергу.

Якщо ваш пункт приймає тільки чорний метал, тоді досить платформної ваги, розрахованої на зважування 1-5 тонн. Вага для брухту різного металу може бути встановлена на вулиці або у приміщенні. Якщо вона буде перебувати на вулиці постійно, то у ній повинна бути висока ступінь захисту (IP-67 або IP-68). У платформній вазі зазвичай дискретність (d) становить 500 г. І її вистачає для приймання чорних металів. Відповідно до замовлення клієнта можливий випуск ваги з меншою дискретністю та певними розмірами платформи. Можливий радіоканал у платформній вазі — вагова платформа знаходиться на вулиці, а термінал — у приміщенні, тому з нього зручно знімати показання.

Для приймання кольорових металів платформна вага не підійде, необхідно купити товарну вагу з невеликою НГЗ і дискретністю не більше 50-100 г.

На великих базах приймання металобрухту для обліку та контролю використовують автомобільну вагу. За допомогою цього обладнання визначають різницю між вагою завантаженого автомобіля та порожнього.

Автомобильные весы для металлолома

Таку вагову можна автоматизувати, і вагу інтегрувати у систему обліку та відеоспостереження.

Акт зважування автомобіля на ваговій

Кранова вага для металобрухту. Цей тип ваги кріпиться на машини екскаваторного типу та найчастіше використовується у портах і на великих базах. Вага кранова для визначення маси брухту металу дає можливість не тільки зважувати, але й одночасно здійснювати завантаження або переміщення, а це значно економить час.

Наші фахівці будь-яку електронну вагу можуть з'єднати з принтером етикеток або чеків — це спрощує процес обробки даних і взаєморозрахунків. Інтеграція ваги у систему відеоспостереження виключить зловживання з боку персоналу та дасть можливість контролювати робочий процес віддалено через Інтернет.

У нас ви можете купити вагу для невеликого пункту приймання металобрухту, а також замовити автоматизовану систему зважування та обліку для великої бази. Ми здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування ваг різних видів і вагових систем.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA