Ваги для зважування місткостей

Вимоги до точної ваги та контроль сировини та продукції за вагою змушують виробників переходити від вимірювання маси шляхом вимірювання об'єму до визначення ваги безпосередньо, тобто використовувати ваги для зважування місткостей. Зважування місткостей на вагах дає можливість не тільки контролювати вагу продукції, але й дотримувати технологічний процес.

Для зважування твердих вантажів існує безліч варіантів ваг, але для рідких або сипучих продуктів без тари не так багато варіантів. Для продукції або сировини, яка знаходиться у великій місткості, існує кілька варіантів рішень. Місткість можна поставити на платформні, рейкові, палетні ваги.

Ваги для зважування бункера

Якщо місткість кріпиться на опорах, тоді під опори можна помістити тензометричні датчики — отримаємо ваговимірювальну систему для місткостей.

Комплектуючі для ваг

Такі варіанти ваг розробляються та виготовляються індивідуально під кожен запит та потреби замовника.

Саморобний ваговий комплекс

Варіант виготовлення залежить від кількості опор, умов експлуатації, дискретності та найбільшої межі зважування.

Місткість на датчиках

Не залежно від варіанту виготовлення, всі вагові системи складаються з вантажоприймальної платформи, тензодатчиків, сполучної коробки, кабелів, вагового терміналу.

Якщо це ваги стандартного виготовлення, тоді монтаж не потрібний, а якщо це вагова система (місткість на датчиках без платформи) — монтаж системи повинен проводитися тільки фахівцями. Ваги виготовляються відповідно до ДСТУ EN 45501.

Стандартні функції ваг для зважування місткостей:

Ваги для зважування місткостей можуть оснащуватися ваговим терміналом з функцією заданих порогів зважування. При досягненні певної ваги загоряється зелена лампочка, а якщо вага не досягнута або перебір ваги — горить червона лампочка.

Вагопроцесор з функцією дозування

Електронні ваговимірювальні системи можна інтегрувати в облікову систему підприємства, пов'язавши її з системою відеоспостереження.

Система відеоспостереження з вагами служить для контролю вагових процесів.

Ваги для місткостей можуть застосовуватися у харчовій, будівельній, хімічній, металургійній промисловості, сільському господарстві, виробничих цехах, при виробництві комбікормів.

Є питання? Необхідна консультація?

Звертайтеся до нас за телефонами (056) 370-18-18, (067) 384-69-83, з форми зворотного зв'язку або електронною поштою vostok@pkf.dp.ua.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA