Балкова вага

Балкова вага не оцінена належним чином. Балкова вага відрізняється широкою сферою використання. Вона практично універсальна. Кількість балок може змінюватися — залежно від бажання замовника. Розташовувати балки можна у будь-якій комбінації. Кабель між балками довгий (від 5 метрів). Це дозволяє зважувати довгомірні, великогабаритні вантажі та вантажі у нестандартній тарі.

Вага на замовлення

Балкова вага може служити альтернативою палетним вагам. При цьому, її можна використовувати при зважуванні європалет та нестандартних палет. Не складає труднощів розташувати таку вагу на виробництві для зважування самого різного великогабаритного вантажу (труб, рулонів металу, рейок, металевих профілів та ін.).

Балкова вага

Вагу можна використовувати як зручну та недорогу основу для створення ваговимірювальних систем. Наприклад, встановивши ніжки бункера на цю вагу та додавши релейний вихід, ми отримаємо бункерний дозатор. Встановивши конструкцію з рольгангами на рейкову вагу, ми будемо мати складову частину конвеєра, яка дозволяє зважувати продукцію та вести облік.

Вага для рольганга

Така балкова вага для рольганга виготовляється під замовлення.

Завдяки інтерфейсу RS-232 на такому виробництві облік може бути автоматизований. Цей інтерфейс дозволяє передавати дані з ваги безпосередньо на ПК в облікову програму, минаючи так званий «людський фактор».

Вагова балка встановлена ​​на два тензометричних датчики. Наявність регулювальних опор дозволяє оптимально встановити вантажоприймальну балку. Вантажоприймальні балки пофарбовані порошковою емаллю, що забезпечує надійну роботу при несприятливих умовах.

Стрижнева вага

Тензометричні датчики Zemic (2 штуки у кожній балці) виготовлені зі сталі з нікелевим покриттям, ступінь захисту IP67. Така вага буде безвідмовно працювати при температурі від -30°C до +40°C.

Рейкова вага

Стандартні функції балкової ваги

Основною перевагою балкової ваги є багатофункціональність застосування та невелика вага.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA