Ваги для вантажоприймального бункера

Ваги для вантажоприймального бункера — це рамні або платформні ваги. Ваги складаються з вантажоприймальної платформи та вагового термінала. На кути таких ваг встановлюються опорні ніжки бункера.

Ваги за індивідуальним замовленням

Рамні ваги можуть бути будь-якої форми, але обов'язково мати три або чотири опори.

Вантажоприймальний бункер встановлюється на постійній основі, і калібрування проводиться з урахуванням ваги бункера. Рамні ваги виготовляються під замовлення та з урахуванням конструкції бункера.

Балкові ваги

НГЗ може бути від 500 кг до декількох тонн. Ваги для вантажоприймального бункера виготовляються з пофарбованого металу або нержавіючої сталі, коли цього вимагають умови експлуатації ваг.

Ваги економ-варіант для вантажоприймального бункера — це тензометричні датчики, встановлені під опори бункера, та ваговий термінал, який показує результати зважування.

Саморобний ваговий комплекс

Під час встановлення таких ваг існують певні нюанси. Калібрування таких ваг можуть виконати тільки кваліфіковані фахівці за наявності певного обладнання.

Комплектуючі для ваг

Такі ваги не внесені до держреєстру та не можуть використовуватися при комерційних операціях, а тільки при технологічних. Докладніше про такі ваги описано у статті — «Бункерні ваги своїми руками».

Ваги для вантажоприймального бункера

Навіть у саморобних бункерних вагах можна забезпечити зв'язок з ПК для автоматизації обліку продукції.

Ваги для вантажоприймального бункера поставляються під замовлення. Протягом 5 робочих днів. Якщо це ваги індивідуального виготовлення — до 30 робочих днів. Ваги для бункера виготовляються в Україні.

Є питання? Необхідна консультація?

Звертайтеся до нас за телефонами (056) 720-90-37, (067) 384-69-83, з форми зворотного зв'язку або електронною поштою vostok@pkf.dp.ua.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA