IP при виборі ваги

Багато ваг і тензодатчиків мають певний ступінь захисту від пилу та вологи (IP). Як зрозуміти, що позначає це маркування?

IP (International Protect) — це міжнародна система позначення ступеня захисту електронних та електричних пристроїв від проникнення зовнішніх факторів (пилу і/або рідин) у відповідності з міжнародним стандартом IEC 60529 (DIN 40050, ДЕСТ 14254-96). Перша цифра поруч з абревіатурою означає ступінь захисту від проникнення твердих тіл (пил, бруд та ін.), друга цифра — від рідини.

При виборі ваг слід враховувати умови, при яких будуть експлуатуватися ці ваги. У разі вибору ваг слід розрізняти ступінь захисту вагопроцесора та ступінь захисту тензометричних датчиків.

Ваги та вагове обладнання можна поділити за варіантами виконання.

Ваги звичайного виконання використовуються у складських і сухих приміщеннях. Ступінь захисту тензодатчика IP65 і вище, ступінь захисту вагопроцесора — IP40 і вище.

Ваги торгові звичайного виконання

Ваги пило- та вологозахищеного виконання експлуатуються в умовах підвищеної забрудненості та вологості. Ступінь захисту тензодатчика IP67 і вище (нержавіюча сталь), ступінь захисту вагопроцесора — IP54 і вище.

Ваги платформні ТВ4-1000-0,2- (1500х1500)-12 пило-вологозахишеного виконання

Ваги платформні ТВ4-1000-0,2-(1500х1500)-12 — пило-вологозахисне виконання.

Ваги у нержавіючому та герметичному виконанні використовуються в агресивному середовищі та при підвищеній вологості. Ступінь захисту тензодатчика IP68 (нержавіюча сталь), ступінь захисту вагопроцесора — IP65.

Фасувальні електронні ваги Valor 2000

Максимальний ступінь захисту вагового обладнання — IP68 (пилонепроникливе та герметичне виконання при тривалому перебуванні під шаром води 15 см від верхньої точки).

Герметичне виконання ваг

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA