IP при виборі ваги

Багато ваг і тензодатчиків мають певний ступінь захисту від пилу та вологи (IP). Як зрозуміти, що позначає це маркування?

IP (International Protect) — це міжнародна система позначення ступеня захисту електронних та електричних пристроїв від проникнення зовнішніх факторів (пилу і/або рідин) у відповідності з міжнародним стандартом IEC 60529 (DIN 40050, ДЕСТ 14254-96). Перша цифра поруч з абревіатурою означає ступінь захисту від проникнення твердих тіл (пил, бруд та ін.), друга цифра — від рідини.

При виборі ваг слід враховувати умови, при яких будуть експлуатуватися ці ваги. У разі вибору ваг слід розрізняти ступінь захисту вагопроцесора та ступінь захисту тензометричних датчиків.

Ваги та вагове обладнання можна поділити за варіантами виконання.

Ваги звичайного виконання використовуються у складських і сухих приміщеннях. Ступінь захисту тензодатчика IP65 і вище, ступінь захисту вагопроцесора — IP40 і вище.

Ваги торгові звичайного виконання

Ваги звичного виконання — ваги торгові Tiger-Е 30.

Ваги пило- та вологозахищеного виконання експлуатуються в умовах підвищеної забрудненості та вологості. Ступінь захисту тензодатчика IP67 і вище (нержавіюча сталь), ступінь захисту вагопроцесора — IP54 і вище.

Ваги платформні ТВ4-1000-0,2- (1500х1500)-12 пило-вологозахишеного виконання

Ваги платформні ТВ4-1000-0,2-(1500х1500)-12 — пило-вологозахисне виконання.

Ваги у нержавіючому та герметичному виконанні використовуються в агресивному середовищі та при підвищеній вологості. Ступінь захисту тензодатчика IP68 (нержавіюча сталь), ступінь захисту вагопроцесора — IP65.

 Фасувальні електронні ваги Valor 2000

Фасувальні електронні ваги Valor 2000 — герметичне виконання ваг.

Максимальний ступінь захисту вагового обладнання — IP68 (пилонепроникливе та герметичне виконання при тривалому перебуванні під шаром води 15 см від верхньої точки).

Герметичне виконання ваг

Задати питання

Дивіться також

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA