Ваги для піску

Щоб визначитися з типом ваг для піску, необхідно відповісти на найголовніше питання: «В яких обсягах необхідно зважувати пісок: мішок, вагонетка, КамАЗ, ЗІЛ або БелАЗ».

Почнемо з піску у мішках. Для зважування мішків використовують товарні або платформні ваги.

Ваги для мішка

На товарні ваги більше ніж 3-4 мішки не покладеш і не зважиш. НГЗ товарних ваг не може бути понад 600 кг. Пісок для будівництва та у мішках можна зважити на платформних вагах. Розміри платформи можуть бути від 1х1 м і до 3х3м.

Платформні ваги для зважування піску використовуються на будівельних майданчиках і невеликих складах (див. Ваги для будівництва).

Для зважування піску у кар'єрах використовуються автомобільні ваги. Пісок навантажують ковшем у вантажний транспорт, а потім зважують на автомобільних вагах.

Ваги для кар`єру

Витратившись один раз на ваги, ви заощадите час і гроші. Зважування піску КамАЗами без ваг і на око має велику похибку. Втрачаються навіть не кілограми, а тонни. Ваги у кар'єрі окупаються приблизно за 3-4 міс.

Ваги для кар'єру можуть бути поосного та колійного типу.

Ваги колійного типу.

Ваги для кар`єру

Довжина платформ залежить від транспорту, який зважується.

Ваги колійні автомобільні

Ваги поосного типу.

Ваги поосні

Поосні ваги відрізняються низькою вартістю у порівнянні з автомобільними вагами з повнорозмірною вантажоприймальною платформою.

Ваги поосного зважування

Надійні ваги поосного зважування для різного вантажного транспорту — Єрмак-ВАД.

Практично будь-яку модель автомобільних ваг можна під'єднати до облікової програмі підприємства та системи відеоспостереження для автоматизації автомобільної вагової.

Автоматизація автомобільної вагової

Основні цілі автоматизації процесу зважування автомобілів — зменшити вплив так званого «людського фактору», виключити можливість спотворення співробітниками результатів вимірювання маси, збільшити швидкість обробки даних та формування документів.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA