Ваги для піску

Щоб визначитися з типом ваг для піску, необхідно відповісти на найголовніше питання: «В яких обсягах необхідно зважувати пісок: мішок, вагонетка, КамАЗ, ЗІЛ або БелАЗ».

Почнемо з піску у мішках. Для зважування мішків використовують товарні або платформні ваги.

Ваги для мішка

На товарні ваги більше ніж 3-4 мішки не покладеш і не зважиш. НГЗ товарних ваг не може бути понад 600 кг. Пісок для будівництва та у мішках можна зважити на платформних вагах. Розміри платформи можуть бути від 1х1 м і до 3х3м.

Платформні ваги для зважування піску використовуються на будівельних майданчиках і невеликих складах (див. Ваги для будівництва).

Для зважування піску у кар'єрах використовуються автомобільні ваги. Пісок навантажують ковшем у вантажний транспорт, а потім зважують на автомобільних вагах.

Ваги для кар`єру

Витратившись один раз на ваги, ви заощадите час і гроші. Зважування піску КамАЗами без ваг і на око має велику похибку. Втрачаються навіть не кілограми, а тонни. Ваги у кар'єрі окупаються приблизно за 3-4 міс.

Ваги для кар'єру можуть бути поосного та колійного типу.

Ваги колійного типу.

Ваги для кар`єру

Довжина платформ залежить від транспорту, який зважується.

Ваги колійні автомобільні

Ваги поосного типу.

Ваги поосні

Поосні ваги відрізняються низькою вартістю у порівнянні з автомобільними вагами з повнорозмірною вантажоприймальною платформою.

Ваги поосного зважування

Надійні ваги поосного зважування для різного вантажного транспорту — Єрмак-ВАД.

Практично будь-яку модель автомобільних ваг можна під'єднати до облікової програмі підприємства та системи відеоспостереження для автоматизації автомобільної вагової.

Автоматизація автомобільної вагової

Основні цілі автоматизації процесу зважування автомобілів — зменшити вплив так званого «людського фактору», виключити можливість спотворення співробітниками результатів вимірювання маси, збільшити швидкість обробки даних та формування документів.

Задати питання

Дивіться також

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA