Правила експлуатації кранових, платформних та автоваг

Автоваги у ДніпріЯкі тільки ваговимірювальні прилади не зустрінеш! Прогрес вже дійшов до того, що можна з однаковим успіхом дізнатися вагу як пушинки, так і вантажівки. Саме для досягнення останньої мети й були створені автоваги, міць яких робить нереальне для людини завдання досяжною та легкою. Але людина не тільки з вантажівками важковаговими стикається, існують і інші ваговимірювальні махини. Ось тільки розраховувати на точний результат можна лише в одному випадку: якщо правильно використовувати якісні прилади.

Основні різновиди потужних вимірювальних систем

1. Автомобільні ваги

Автоваги неймовірно популярні в промисловому, аграрному секторі, в складських приміщеннях та транспортних вузлах — всюди, де виникає необхідність у зважуванні автомобільного транспорту. У них цінується не тільки максимальна межа для зважування, але й точність приладу. Тому механічні зразки використовуються рідко, перевага надається електроніці.

2. Платформні ваги

Не менш популярна варіація на важковагову тему — платформні ваги. Ось без чого жодне сучасне підприємство не обходиться, адже на платформні ваги ціна не така вже захмарна. Їх люблять за точне та безпечне зважування товару будь-яких форм та довжини. Максимальна вага для зважування на таких вагах може досягати 15 тонн, а точність зважувань, при цьому, становитиме 5 кг.

3. Кранові ваги

Промислове приміщення без кранових ваг так і зовсім уявити неможливо. Кранові прилади не з'їдають стільки місця, як попередній варіант, дозволяють зважувати і ваговий, і габаритний, і поштучний вантаж.

Правила користування вимірювальними приладами

Складно досягти заявленої виробниками точності вимірювання, довговічності приладу, якщо не дотримуватися таких правил їх експлуатації:

Про що варто подбати заздалегідь?

Не грає ролі, який різновид ваг ви маєте намір купити, головне в цій справі — якість, наявність сертифікатів відповідності та відповідні умови експлуатації. Купуйте ваговимірювальне обладнання тільки у перевірених компаній, подумайте про власну безпеку. Так, якщо сфера вашої діяльності пов'язана з високими температурами, то вам варто кранові ваги купити зі спеціальним термоекраном. Такий підхід, а також дотримання основних правил експлуатації дадуть вам можливість ефективно використовувати прилад, багато років отримувати точні результати!

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA