Ваги платформні: характеристики та область застосування

Для точного зважування великогабаритних вантажів на промислових підприємствах, складах та у магазинах використовуються ваги платформні, призначені для роботи з вагою від 500 кг до декількох тонн. Висока міцність та велика межа максимального навантаження забезпечується внаслідок якісної сталі. Залежно від експлуатаційних вимог, висота платформи досягає 60 мм, а мінімальне значення дорівнює 45 мм, що дозволяє проводити вимірювання ваги вантажу за мінімальні терміни.

Особенности платформенных весов

Температури, при яких представлена техніка може стабільно працювати, варіюється від -30 до +40°C, завдяки чому таке обладнання є для експлуатації поза приміщеннями. Незалежно від кліматичних умов, платформне вимірювальне обладнання від ТОВ «Восток» буде показувати точне значення. Для промислових підприємств та складів, в яких спостерігається підвищена концентрація пилу або висока вологість, рекомендується купити ваги платформні електронні з захистом рівня IP67 або IP68.

Ціна та особливості платформних ваг

Продукція, яку пропонує компанія «Восток», може бути обладнана спеціальними пристосуваннями, які необхідні для вимірювання ваги розсипчастої продукції, зважування тварин, а також вантажів, що не мають стійкої основи. Залежно від можливостей та особливостей обладнання, на платформні ваги ціна починається від суми, що не перевищує 10 000 грн. Вартість залежить від характеристик, довжини платформи та максимальної вантажності.

Комплектация платформенных весов

Крім вищеописаних можливостей, для придбання доступні моделі вимірювальної техніки, виготовлені з високоякісних матеріалів, таких як авіаційний алюміній або нержавіюча сталь. Головними перевагами, які має обладнання «Восток» ТОВ, є такі особливості:

Заздалегідь ознайомившись з особливостями моделей через онлайн-каталог, відвідувач сайту www.vostok.dp.ua зможе ваги платформні купити за доступну ціну та не буде переплачувати за непотрібні йому функції.

Комплектація платформних ваг

При виборі обладнання для вимірювання вантажів промислового типу варто заздалегідь подумати про те, яка комплектація буде потрібна для проведення запланованих робіт. Для підвищення зручності при навантаженні слід звернути увагу на комплектацію з заїздом для рокли, що знизить витрати за часом та зусиллям у підготовчому етапі зважування. Купивши вимірювальне обладнання компанії «Восток» Дніпро, швидкість торгово-комерційних операцій значно зросте, що згодом принесе додатковий прибуток будь-якого бізнесу.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA