Купити автомобільні ваги взимку

Вага вантажу у вантажних авто є головним елементом, який впливає на розмір виторгу. Для прибуткової торгівлі необхідні надійні й точні автомобільні ваги. Через автомобільні ваги проходить вантажопотік складського терміналу, овочевої бази або с/г підприємства. Вкладення на купівлю автомобільних ваг завжди окупаються, тому що дозволяють уникнути втрат та неточностей. Автомобільні ваги можуть використовуватися круглий рік. Температурний діапазон для роботи автомобільних ваг від -30°C до +40°C, але для отримання вірогідних показань ваги автомобільні ваги вимагають щорічного обслуговування.

Ваги автомобільні ЕрМак-ВА

Зазвичай інтенсивність експлуатації автоваг протягом року нерівномірна. Ось наприклад, у сільському господарстві максимальне завантаження автомобільних ваг приходиться на літо-осінь. Взимку та навесні ваги використовуються набагато рідше, тому рекомендуємо проводити монтаж або реконструкцію у цей час. Також у цей період мало завантажені постачальники автомобільних ваг, тому значно скорочується час між замовленням й монтажем ваших ваг на підприємстві.

Основні переваги зимової купівлі автомобільних ваг.

У літній період виробництво завантажене й монтаж ваг може зайняти до 3 місяців. Купувати автомобільні ваги краще взимку, а встановлювати у теплу пору року.

Підготовка фундаменту для ваг — це найважливіший процес. Роботи з монтажу починаються з вибору місця для ваг. Воно повинно бути рівне та зі зручним заїздом. Фундамент для автомобільних ваг постійно піддається навантаженнями, тому він повинен бути міцним й надійним. Сама конструкція фундаменту залежить від типу ваг. Для заїзду на автомобільні ваги необхідно передбачити пандуси.

Купити автомобільні ваги

Навантаження у 60-80 т, при неправильно побудованому фундаменті, швидко виведуть з ладу навіть найкращі автомобільні ваги. Для ваг необхідний правильно спроектований й виготовлений фундамент. При підготовці фундаменту необхідно передбачити водовідведення з метою захисту тензодатчиків. Перед заливанням бетону необхідно зробити подушку з щебеню й піску, а перед монтажем платформи необхідно дочекатися затвердіння бетону. Час повного «дозрівання» бетону становить 28 днів.

Купити автомобільні ваги

Для початку слід знайти серйозну компанію, яка продає та встановлює автомобільні ваги. У наш час їх дуже багато, тому при виборі — важливо не помилитися. Поцікавтеся звідки поставляються ваги, почитайте відгуки про компанії, а також переконайтеся у наявності сертифікатів, що дозволяють розповсюджувати фірмову продукцію.

Економити на автомобільних вагах не варто, адже це важлива деталь вашого виробництва, яка повинна прослужити довгі роки. Не дозволяйте себе обманювати! Компанії, які пропонують купити автомобільні ваги за низькими цінами з додатковими супер-функціями — зазвичай не мають сертифіката якості. Такі компанії продадуть вам зібрані з тонкого металу платформи з «noname» тензодатчиками. Тому уважно вивчайте відомості про компанію-продавця та виробника.

Компанія «Восток» готова виступити надійним постачальником ваговимірювальної техніки великої вантажопідйомності. За бажанням замовника ми виконаємо монтаж та налаштування автомобільних ваг у заздалегідь обумовлені терміни.

Автомобільні ваги можна під'єднати до системи відеоспостереження та обліковій програмі підприємства.

Основні цілі автоматизації процесу зважування автомобілів — зменшити впливу так званого «людського чинника», виключити можливість спотворення співробітниками результатів вимірювання маси, збільшити швидкість обробки даних та формування документів.

Ми працюємо з кращими виробниками автомобільних ваг і готові дати гарантію!

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA